Preskočiť na obsah
ARIMART Consult

Odborné a poradenské služby

ARIMART Consult s.r.o.

Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Sídlo
Nitra
Od roku
2009
IČO
44 580 134

ARIMART Consult

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Coboriho 13, 949 01 Nitra
Na trhu od
1. februára 2009
IČO
44 580 134
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Firma v číslach

17
rokov na trhu
2009
rok vzniku
10
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte ARIMART Consult

Spoločnosť ARIMART Consult, s.r.o. má sídlo na adrese Coboriho 13, 949 01 Nitra. Zapísaná je od 1. februára 2009 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet činnosti tvorí 10 položiek, napríklad vedenie účtovníctva, činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov a administratívne služby.

Základné údaje

Obchodné meno
ARIMART Consult, s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
44 580 134
DIČ
2022752864
Dátum vzniku
1. februára 2009
Sídlo
Coboriho 13, 949 01 Nitra
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 23880/N
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 69.20)
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa ARIMART Consult zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.

  • Vedenie účtovníctva

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Administratívne služby

  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

  • Poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Administratívne služby
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Prieskum trhu a verejnej mienky
  • Podnikateľské poradenstvo v oblasti poľnohospodárstva
  • Sťahovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli ARIMART Consult, s.r.o.?

Sídlo je na adrese Coboriho 13, 949 01 Nitra.

Čím sa ARIMART Consult, s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo“ (69.20). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov.

Aké je IČO – ARIMART Consult, s.r.o.?

IČO je 44 580 134, DIČ 2022752864.

Kedy vznikla ARIMART Consult, s.r.o.?

Vznik: 1. februára 2009. Na trhu pôsobí 17 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Coboriho 13 949 01 Nitra

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre ARIMART Consult, s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese arimart-consult.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.